Grupa 9 – dzieci 4-letnie: Filia w Białych Błotach

Nauczyciele:

 

Monika Wysocka
Monika Mikos

 

Pomoc nauczyciela:
Anna Papis
 

HARMONOGRAM POSIŁKÓW GR IX

ŚNIADANIE

8:30-9:00

OBIAD

11:30-12:00

PODWIECZOREK

13:30-14:00

    

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

(PROWADZONY PRZEZ INNYCH NAUCZYCIELI)

JĘZYK ANGIELSKI

(p. Elżbieta Gerczyńska)

WTOREK

11:00-11:15

                CZWARTEK

10:45- 11:00

RYTMIKA

(p. Łukasz Fac )

 

 

WTOREK

10:00-10:15

 

 

 

 

INFORMACJE DLA RODZICÓW

 

15. listopada od godz. 16:50 zapraszamy chętnych rodziców na tzw. Drzwi Otwarte.  

 

Znalezione obrazy dla zapytania gif  bohater      

 • Znalezione obrazy dla zapytania gif  bohater    

         PROJEKT BOHATER TYGODNIA


   

  Bohater Tygodnia- to projekt, którego celem nadrzędnym jest wdrażanie dzieci do życia społecznego. Zaletą jest nabywanie wzorowych zachowań i dawanie przykładu poprzez obserwację. Program dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb dzieci np. nieśmiałym, wycofanym daje możliwość zaistnienia na tle grupy.  Każde dziecko może zostać Bohaterem, musi tylko nabyć ogólnie akceptowane zachowania, które wyróżnią go spośród innych. Dzieci mają możliwość przez cały tydzień wyróżnić się czymś szczególnym, u jednych będzie to np. niesienie pomocy tym, którzy jej potrzebują (drobna pomoc koleżeńska, chęć wzbogacania i urozmaicania kącików zainteresowań), u drugich m.in. poprawa zachowań niepożądanych. Od listopada będziemy witać pierwszego bohatera. Szczegółowe informacje przesłane zostały na maila.      

                       
 

  

                                    

 
Wydarzenia w naszej grupie
 
 
 

       

WRÓŻKA WITA PRZEDSZKOLAKI

Znalezione obrazy dla zapytania GIFY WROŻKA

3 września do naszego przedszkola zawitała wróżka, która uśmiechem, ciepłym słowem oraz koszem cukierków witała nasze małe trzylatki. 

 

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA- SPOTKANIE INTEGRACYJNE

Znalezione obrazy dla zapytania GIFY DZIEŃ PRZEDSZKOLAK

20 września obchodzimy Dzień Przedszkolaka. Dzieci z naszej grupy miały wiele atrakcji  w przedszkolu w tym dniu. Ponadto z niecierpliwością czekały na popołudniowe spotkanie integracyjnego z rodzicami. Dopisała nam piękna pogoda, która sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu. Miłym akcenem był słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy rodzicom i dzieciom za miłe chwile i pomoc w organizacji.  

 

Podobny obraz

WIZYTA POLICJANTÓW

24. września odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami z komendy policji w Białych Błotach. Dzieci utrwalały zasady bezpieczeństwa na drodze oraz w innych niebezpiecznych sytuacjach. Wszystkie dzieci dostały kolorowanki a policjanci ucieszyli się z otrzymanych laurek. Takie spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem dzieci. Zapraszamy za rok.

 

 


 

QUIZ MIĘDZYGRUPOWYZnalezione obrazy dla zapytania gif police

 

Dzieci z gr. IX i X z filii w Białych Błotach wzięły udział w Quizie międzygrupowym pt. „ BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK”. Taka forma pozwoliła dzieciom wykazać się wiedzą, którą zdobywały przez ostatnie dwa tygodnie. Wszyscy bardzo chętnie rozwiązywali zadania i zagadki. Na zakończenie przedstawiciele jury wręczyli nagrody.  Przegranych nie było, ponieważ obie grupy zdobyły po 10. punktów. Gratulujemy!!!!

 

Znalezione obrazy dla zapytania GIFY BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania GIFY DZIEŃ CHŁOPAKA                DZIEŃ CHŁOPAKA

30. września - Dzień Chłopaka

We "Wróżce" nasi chłopcy obchodzili swoje święto 28 września. Nie jest tajemnicom, że chłopcy to u nas silna ekipa ;)) Tego dnia  chłopcy  otrzymali wiele ciepłych życzeń oraz breloczek samochodzik, a dla wszystkich były pyszne cukierki. 

 

 


 

 

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 

 

W piatek 12. października o godz. 9:30 odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci z gr IX i X prezentowały swoje umiejętności przed zaproszonymi gośćmi, czyli pracownikami naszej filii. Uslyszeliśmy m.in. Hymn przedszkola, wzieliśmy udział w zabawach oraz podziwialiśmy umiejętności taneczne naszych milusińskich. Dziękujemy za miłe chwile.

Znalezione obrazy dla zapytania dzień edukacji narodowej gif

 

 

 

 

KONCERT MUZYKÓW FILHARMONII

POMORSKIEJ W BYDGOSZCZY

 

05. listopda dzieci  wysłuchały pięknej audycji pt. "Jeszcze Polska nie zginęła" Usłyszały kompozycje wielkich polskich patryiotów  Fryderyka Chopina, Michała Kleofasa Ogińskiego, Mieczysława Karłowicza czy Ignacego Jana Paderewskiego. 

Znalezione obrazy dla zapytania gif filharmonia pomorska

 

  100 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOSCI

 

08. listopda w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Dzieci przy poczcie sztandarowym odśpiewały Mazurek Dąbrowskeigo oraz hymn  Przedszkola "Wróżka". Koledzy i koleżanki ze straszych grup zatańczyli dwa tańce narodowe Polonez i Kujawiak oraz zaśpiewały kilka pieśni patryiotycznych. Dodatkową atrakcją był występ uczniów szkoły muzycznej w Bydgoszczy. Był to dzień pełen emocji, który na pewno pozostanie w naszych sercach.

 

Znalezione obrazy dla zapytania gif 11 listopada